Atribuită Cumpărare directă

CLEXANE 4000 UI (40 MG)/0,4 ML SOL INJ CT*50 SPR

Număr anunț
DA34954820
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA TG-CARBUNESTI (CUI 4510266)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.986,10 RON
Data publicării
01.02.2024 13:46
Data finalizării
02.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.986,10 RON