Atribuită Cumpărare directă

Stampile pt. ghiseele de la Taxe si impozite

Număr anunț
DA34950845
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
Furnizor / câștigător
MAGIC COMPUTER SERVICE SRL (CUI 15776671)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
201,69 RON
Data publicării
01.02.2024 13:46
Data finalizării
02.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,69 RON