Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Furnizare Echipamente Laboratoare Fizica
- Număr anunț
- SCN1039407
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIDAC SA (CUI 1555719)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 262.149,58 RON
- Valoare atribuită
- 261.952,99 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.03.2019 16:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1017042
- Termen limită
- 22.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042219
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Furnizare Echipamente Laboratoare Fizica.pdf.p7s
- Clauze contractuale obligatorii Formular contractII (1).doc.p7s
- FisaDate_DF1042219.pdf
- Formulare (1).doc.p7s
- FORMULARUL 4 Propunere tehnica (1).doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 262.149,58 RON Adjudecat: 261.952,99 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | : Dotari Laborator Fizica FIMM, FEFS(DSDU), FIA, FIESC, FS Sala… | 199.957,98 RON | ROMDIDAC S.A. | 199.952,99 RON |
| 2 | : Dotari Laborator Fizica FIESC Sala D008 | 62.191,60 RON | InterNET | 62.000 RON ↓0,3% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INTERNET SRL CUI RO 3738763
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMDIDAC SA CUI RO 1555719
Valoare atribuită
261.952,99 RON
din 262.149,58 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 196,59 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.