Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat

Furnizare carburanți auto (benzină și motorină) pe bază de carduri

Număr anunț
SCN1039399
Autoritate contractantă
Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
542.773,10 RON
Valoare atribuită
526.189,89 RON 3,1% sub estimat
Data publicării
11.03.2019 15:41
Anunț de atribuire
SCNA1014297
Termen limită
20.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1042539

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

526.189,89 RON

din 542.773,10 RON estimat 3,1%

Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 16.583,21 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.