Atribuită Cumpărare directă

Revizie centrala termica cu 4 cazane 120 kW in cascada.

Număr anunț
DA34954209
Autoritate contractantă
Institutul de Fizica Atomica (CUI 4265817)
Furnizor / câștigător
MEGATERM CENTRALE S.R.L. (CUI 33630568)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.420 RON
Data publicării
01.02.2024 13:46
Data finalizării
02.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.420 RON