Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Executie lucrari de constructie pentru obiectivul „Infiintare gradinita in localitatea Adamclisi”

Număr anunț
SCN1039356
Autoritate contractantă
COMUNA ADAMCLISI (CUI 7097998)
Furnizor / câștigător
TIM'S TIME SRL (CUI 27395719)
Cod CPV
45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
983.331 RON
Valoare atribuită
981.654,51 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
11.03.2019 10:12
Anunț de atribuire
SCNA1016459
Termen limită
02.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1042455

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
TIM'S TIME SRL CUI RO 27395719

Valoare atribuită

981.654,51 RON

din 983.331 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.676,49 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.