Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,0% sub estimat
Furnizare bonuri de valoare pentru carburanti auto
- Număr anunț
- SCN1039341
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630.000 RON
- Valoare atribuită
- 605.041,50 RON 4,0% sub estimat
- Data publicării
- 11.03.2019 09:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1014720
- Termen limită
- 18.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042185
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini BVCA 2019.pdf.p7s
- Contract furnizare BVCA 2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1042185.pdf
- Formulare BVCA 2019.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2
Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
605.041,50 RON
din 630.000 RON estimat
4,0%
Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 24.958,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.