Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 72,4% sub estimat
Servicii de proiectare și asistență tehnică din partea proiectantului pentru implementarea proiectului ,,MODERNIZARE STRĂZI TRONSON II“
- Număr anunț
- SCN1039340
- Autoritate contractantă
- COMUNA CHILIA VECHE (CUI 4508738)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179.082,06 RON
- Valoare atribuită
- 49.397,30 RON 72,4% sub estimat
- Data publicării
- 11.03.2019 09:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1020297
- Termen limită
- 25.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042446
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Formulare anexa.pdf.p7m
- 6. Model contract.pdf.p7m
- 8.Caiet de sarcini PT.pdf.p7m
- DALI Parte III.pdf.p7m
- DALI Parte II -Piese desenate.pdf.p7m
- DALI Parte I.pdf.p7m
- DALI Parte IV.pdf.p7m
- FisaDate_DF1042446.pdf
DUAE
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL CUI RO 17250915
Oferta 2
Individuala
Ofertant
AT DESIGN SRL CUI RO14067787
Terți susținători 1
DINENG DEV SRL CUI RO27752170
Oferta 3
Individuala
Ofertant
NORDIC VISION S.R.L. CUI 38756860
Valoare atribuită
49.397,30 RON
din 179.082,06 RON estimat
72,4%
Adjudecat la 27,6% din estimat · economie 129.684,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.