Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

ELABORARE STUDII DE SPECIALITATE PODURI

Număr anunț
SCN1039320
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
Furnizor / câștigător
BRIDGE CONSULT SRL (CUI 16568407)
Cod CPV
79311000-7 · Servicii de studii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
162.000 RON
Valoare atribuită
161.280,92 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
11.03.2019 08:36
Anunț de atribuire
SCNA1016917
Termen limită
29.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1042208

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
BRIDGE CONSULT SRL CUI RO 16568407

Valoare atribuită

161.280,92 RON

din 162.000 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 719,08 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.