Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Serviciul postal de ridicare si distribuire corespondenta

Număr anunț
SCN1039316
Autoritate contractantă
Directia Fiscala a Municipiului Timisoara (CUI 21666630)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64112000-4 · Servicii postale de distribuire a corespondentei (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
682.440 RON
Valoare atribuită
681.792 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
11.03.2019 08:21
Anunț de atribuire
SCNA1015484
Termen limită
26.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1042346

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

681.792 RON

din 682.440 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 648 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.