Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru furnizare varză proaspătă
- Număr anunț
- SCN1039314
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SATU MARE (CUI 3896550)
- Furnizor / câștigător
- PARHAN COM SRL (CUI 4491776)
- Cod CPV
- 03221400-0 · Varza (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.000 RON
- Valoare atribuită
- 24.000 RON
- Data publicării
- 11.03.2019 08:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1014558
- Termen limită
- 21.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042411
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_signed.pdf
- Clauze contractuale_signed.pdf
- Declaratie pe propria raspundere factori decizie_signed.pdf
- FisaDate_DF1042411.pdf
- Formulare_signed.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PARHAN COM SRL CUI RO 4491776
Valoare atribuită
24.000 RON
din 24.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro