Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 44,6% sub estimat
Acord cadru materiale sanitare - mănuși chirurgicale ( sterile ) , mănuși chirurgicale ( sterile ) ortopedice
- Număr anunț
- CN1009826
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
- Cod CPV
- 33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 276.500 RON
- Valoare atribuită
- 153.260 RON 44,6% sub estimat
- Data publicării
- 12.03.2019 13:19
- Anunț de atribuire
- CAN1018780
- Termen limită
- 12.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042524
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Propunere Contract subsecvent materiale sanitare-semnat.doc.p7s
- 2. PROPUNERE ACORD CADRU - sg.op.-semnat.doc.p7s
- 3. FORMULARE - MODELE-semnat.doc.p7s
- 4. CAIET DE SARCINI - MANUSI CHIRURGICALE STERILE-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1042524.pdf
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 153.260 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mãnuși chirurgicale ( sterile ) | — | TZMO ROMANIA 7 contracte | 136.210 RON |
| TZMO ROMANIA · contract 2023 · 02.07.2019 | 23.850 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 1658 · 20.06.2019 | 10.600 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 255 · 23.01.2020 | 16.960 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract AC-311 · 19.06.2019 | — | |||
| TZMO ROMANIA · contract 778 · 27.03.2020 | 53.000 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 1313 · 18.06.2020 | 2.650 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 2953 · 03.10.2019 | 29.150 RON | |||
| 2 | Mãnuși chirurgicale ( sterile ) ortopedice | — | TZMO ROMANIA 8 contracte | 17.050 RON |
| TZMO ROMANIA · contract AC-312 · 19.06.2019 | — | |||
| TZMO ROMANIA · contract 1314 · 18.06.2020 | 2.480 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 1659 · 20.06.2019 | 1.550 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 2351 · 09.08.2019 | 1.550 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 2506 · 16.09.2019 | 1.550 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 2954 · 03.10.2019 | 4.650 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 42 · 10.01.2020 | 2.480 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 596 · 02.03.2020 | 2.790 RON | |||
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Oferta 2
Individuala
Ofertant
THREE PHARM SRL CUI RO 26361386
Oferta 3
Individuala
Ofertant
CO & CO CONSUMER 2002 SRL CUI RO 14934994
Valoare atribuită
153.260 RON
din 276.500 RON estimat
44,6%
Adjudecat la 55,4% din estimat · economie 123.240 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.