Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat

Executia lucrarilor de ,,Modernizare camin cultural - modificari interioare si conformari la norme PSI, nr. 274, com. Sagu, jud. Arad"

Număr anunț
SCN1039447
Autoritate contractantă
Comuna Sagu (CUI 3519585)
Furnizor / câștigător
PAV & RED CHEIA CONSTRUCT SRL (CUI 21031689)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
602.054,91 RON
Valoare atribuită
591.774,58 RON 1,7% sub estimat
Data publicării
12.03.2019 10:01
Anunț de atribuire
SCNA1019081
Termen limită
28.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1042130

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

591.774,58 RON

din 602.054,91 RON estimat 1,7%

Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 10.280,33 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.