Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Executie lucrari in cadrul proiectului ,,Modernizare strada si executie doua poduri in localitatea Lastuni, comuna Mihail Kogalniceanu,judetul Tulcea''.

Număr anunț
SCN1039438
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4508770)
Furnizor / câștigător
OPENTRANS SRL (CUI 15219174)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.358.666 RON
Valoare atribuită
1.357.605,02 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
12.03.2019 08:56
Anunț de atribuire
SCNA1019078
Termen limită
01.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1027462

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
OPENTRANS SRL CUI RO15219174

Valoare atribuită

1.357.605,02 RON

din 1.358.666 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.060,98 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.