Atribuită Anunț de participare

ACID CLORHIDRIC – 200 tone

Număr anunț
SCN1039420
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
Furnizor / câștigător
DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL (CUI 28347507)
Cod CPV
24300000-7 · Produse chimice anorganice si organice de baza (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
72.000 RON
Valoare atribuită
72.000 RON
Data publicării
12.03.2019 07:10
Anunț de atribuire
SCNA1018042
Termen limită
02.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1042488

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

72.000 RON

din 72.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.