Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Achizitie Microscop electronic de baleaj de inalta rezolutie UHR- SEM cu detector STEM-1bucata
- Număr anunț
- CN1009729
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI RO11409036)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
- Cod CPV
- 38511100-1 · Microscoape electronice cu scanare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.600.519,33 RON
- Valoare atribuită
- 2.585.000 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 12.03.2019 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1024966
- Termen limită
- 18.04.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 050-114412
- Documentație de atribuire
- DF1042260
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini STEM .docx.p7s
- FisaDate_DF1042260.pdf
- Formular 4 - propunerea tehnica .doc.p7s
- FORMULARE STEM.doc.p7s
- Model contract STEM.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CARL ZEISS INSTRUMENTS SRL CUI RO 6970643
Oferta 3
Individuala
Ofertant
NITECH SRL CUI RO 13890865
Valoare atribuită
2.585.000 RON
din 2.600.519,33 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 15.519,33 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.