Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 70,3% sub estimat
Furnizare dotări aferente proiectului ”EXTINDERE CAPACITATE CAZARE CU 50 DE PATURI UMS GĂNEȘTI” (4 loturi)
- Număr anunț
- CN1009683
- Autoritate contractantă
- JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
- Furnizor / câștigător
- MOBTECO PRODUCT SRL (CUI 16109994)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 738.110 RON
- Valoare atribuită
- 219.399,78 RON 70,3% sub estimat
- Data publicării
- 12.03.2019 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1018335
- Termen limită
- 08.04.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 050-114313
- Documentație de atribuire
- DF1042062
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Dotari Ganesti.pdf.p7s
- CONTRACT.docx.p7s
- FisaDate_DF1042062.pdf
- FORMULAR DE OFERTĂ.docx.p7s
- FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 738.110 RON Adjudecat: 219.399,78 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mobilier | 255.385 RON | MOBTECO PRODUCT S.R.L. | 219.399,78 RON ↓14,1% |
| 2 | Mobilier şi dotări bucătărie | 109.420 RON | Anulat | — |
| 3 | Mobilier medical şi dotări medicale | 70.160 RON | Anulat | — |
| 4 | Dotări specifice | 303.145 RON | Anulat | — |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PROMTINTER EXPERT SRL CUI RO 18106293
Valoare atribuită
219.399,78 RON
din 738.110 RON estimat
70,3%
Adjudecat la 29,7% din estimat · economie 518.710,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.