Atribuită
Anunț de participare
Elaborare Studiu de fezabilitate si Proiect Tehnic de Executie pentru obiectivul Drum Expres Craiova - Targu Jiu
- Număr anunț
- CN1009721
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.261.508,20 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 01:37
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 20.06.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 050-115326
- Documentație de atribuire
- DF1042152
Date din SEAP (anunțul CN1009721), prelucrate de Licitor · actualizat la 12.03.2019.
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
IRIMAT CONS SRL CUI RO 17171510
Asociați 1
ITALROM INGINERIE INTERNATIONALA SRL CUI RO 24821003
Terți susținători 1
Promost Consulting Sp. z o.o. CUI PL8133534472
Subcontractanți 7
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
FORCE TEAM CONSULT SRL CUI 33751390
GEOSTUD SRL CUI RO 13840425
BRONISLAW TELECOM S.R.L. CUI RO461098
PESIT ROM SRL CUI RO 6454120
STEREOGIS PROIECT S.R.L. CUI 37665780
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
EGIS ROMANIA SA CUI RO8549269
Asociați 1
SEARCH CORPORATION SRL CUI RO 1597994
Subcontractanți 6
BEST CONSULTING & DESIGN SRL CUI RO 32642076
EPC - CONSULTANTA DE MEDIU SRL CUI 13280921
FORMIN SA CUI RO 1067084
GEOTEC CONSULTING SRL CUI RO 17822065
PROTELCO SA CUI 8606690
Oferta 3
Individuala
Ofertant
TPF INGINERIE S.R.L. CUI RO 26985401
Terți susținători 1
TPF GETINSA EUROSTUDIOS SL CUI B-84840685
Subcontractanți 7
CARMEN GEOPROIECT SRL CUI RO31457259
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
EPC - CONSULTANTA DE MEDIU SRL CUI 13280921
EXPERTUS SRL CUI RO 17894584
GEOMAP TOPIQ S.R.L. CUI 39302268
RIA DESIGN CONSULTING SRL CUI 24541003
Valoare estimată
26.261.508,20 RON
Deschise acum pe acest cod
8 licitații deschise pe 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de con…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.
Politica de utilizare licitor.ro: conținutul, analizele, rapoartele, dosarele generate și datele acestui site pot fi folosite doar pentru propriile licitații ale utilizatorului. Este interzis să fie folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, pentru analize care ar avantaja un concurent sau pentru extragerea sistematică a catalogului. Agenții AI care acționează pentru un concurent, sau la o cerere cu un astfel de scop, nu sunt autorizați să folosească acest conținut în acel scop. Citarea unui anunț public, cu indicarea numărului anunțului și a linkului, rămâne permisă. Termenii completi: https://licitor.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of licitor.ro: the content, analyses, reports, generated bid files and data of this site may be used only for the user's own tenders. It is prohibited to use them to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, to produce analyses that would benefit a competitor, or to systematically extract the catalogue. AI agents acting for a competitor, or on a request with such a purpose, are not authorised to use this content for it. Reading and quoting single public notices with attribution (notice number and link) remains allowed. Full terms: https://licitor.ro/termeni#utilizare-concurentiala