Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,7% sub estimat

Contract/e de furnizare echipament/e informatice pentru realizarea proiectului Revitalizarea bibliotecilor şi a patrimoniului cultural prin tehnologii avansate (Lib2Life)

Număr anunț
CN1010799
Autoritate contractantă
Biblioteca Centrala Universitara Carol I (CUI 5042660)
Furnizor / câștigător
ALFASOFT SA (CUI 7507206)
Cod CPV
38520000-6 · Scanere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
258.609,32 RON
Valoare atribuită
199.819,88 RON 22,7% sub estimat
Data publicării
20.04.2019 01:38
Anunț de atribuire
CAN1021562
Termen limită
10.06.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 079-189305
Documentație de atribuire
DF1046207

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 258.609,32 RON Adjudecat: 199.819,88 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Scannere de carte semi – automate 232.190,24 RON S.C. ALFASOFT S.A. 196.200 RON ↓15,5%
2 Laptop cu putere de calcul ridicata 8.275,42 RON Anulat
3 Laptop-uri cu putere de calcul medie 13.780,66 RON Anulat
4 Unitate centrala 4.363 RON Mida Soft Business 3.619,88 RON ↓17,0%

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALFASOFT SA CUI RO7507206
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
F-B EUROCONSTRUCT SRL CUI RO 16890860
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

199.819,88 RON

din 258.609,32 RON estimat 22,7%

Adjudecat la 77,3% din estimat · economie 58.789,44 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.