Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,5% sub estimat
Achiziționare carburanți pentru parcul auto al Primăriei orașului Zărnești prin carduri emise de societățile comerciale care furnizează carburanți
- Număr anunț
- SCN1039551
- Autoritate contractantă
- Orasul Zarnesti (Primaria Orasului Zarnesti) (CUI 4646897)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 545.953,61 RON
- Valoare atribuită
- 450.206,40 RON 17,5% sub estimat
- Data publicării
- 13.03.2019 15:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1018223
- Termen limită
- 03.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042827
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf
- FisaDate_DF1042827.pdf
- formulare-semnat.docx.p7s
- FORMULAR oferta financiara-semnat.doc.p7s
- ModelContract_DF1042827.pdf
- MODEL CONTRACT-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Valoare atribuită
450.206,40 RON
din 545.953,61 RON estimat
17,5%
Adjudecat la 82,5% din estimat · economie 95.747,21 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.