Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,6% sub estimat
Achizitionarea unui Gudronator (răspânditor emulsie)
- Număr anunț
- SCN1039522
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ILFOV - CONSILIUL JUDETEAN (CUI 4192545)
- Furnizor / câștigător
- ROCKA GENCO SRL (CUI 22367424)
- Cod CPV
- 43312000-3 · Utilaje pentru instalarea imbracamintei rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 273.109,24 RON
- Valoare atribuită
- 214.200 RON 21,6% sub estimat
- Data publicării
- 13.03.2019 10:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1017990
- Termen limită
- 01.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041447
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Formulare.doc.p7s
- caiet sarcini GUDRONATOR.docx.p7s
- FisaDate_DF1041447.pdf
- I_CONTRACT_PRODUSE.DOCX.p7s
- II1_Contract_PRODUSE_CG.DOCX.p7s
- II2_Contract_PRODUSE_CS.DOCX.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROCKA GENCO SRL CUI 22367424
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CRYSTAL TECHNOLOGIES SRL CUI 21867669
Oferta 3
Individuala
Ofertant
UTILAJE CONSTRUCŢII INTERCOM S.R.L. CUI RO23679777
Valoare atribuită
214.200 RON
din 273.109,24 RON estimat
21,6%
Adjudecat la 78,4% din estimat · economie 58.909,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.