Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Achiziționarea unui Cap Tractor Autoremorcher 6x4 cu platformă
- Număr anunț
- SCN1039521
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ILFOV - CONSILIUL JUDETEAN (CUI 4192545)
- Furnizor / câștigător
- CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
- Cod CPV
- 34130000-7 · Autovehicule pentru transportul de marfuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504.201,68 RON
- Valoare atribuită
- 501.280 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 13.03.2019 09:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1016807
- Termen limită
- 01.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041449
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Formulare.doc.p7s
- caiet sarcini CAP TRACTOR cu platforma.docx.p7s
- FisaDate_DF1041449.pdf
- I_CONTRACT_PRODUSE.DOCX.p7s
- II1_Contract_PRODUSE_CG.DOCX.p7s
- II2_Contract_PRODUSE_CS.DOCX.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL CUI 26234021
Valoare atribuită
501.280 RON
din 504.201,68 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 2.921,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.