Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU FURNIZARE ALIMENTE LEGUME
- Număr anunț
- SCN1039498
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
- Furnizor / câștigător
- DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84.375 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 07:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1015767
- Termen limită
- 22.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042595
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini legume.pdf.p7s
- Draft acord cadru si contract ALIMENTE LEGUME.doc.p7s
- FisaDate_DF1042595.pdf
- Formulare.doc.p7s
- ModelContract_DF1042595.pdf
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 84.375 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CARTOFI | 45.000 RON | — | |
| 2 | Ceapa | 4.600 RON | — | |
| 3 | Morcov | 5.400 RON | CERNEA S. MIHAI-ANDREI I.I.,DOIMAN COM S.R.L.,PARHAN COM S.R.L.,AMA FRUCT CP,STEDYAN COM | — |
| 4 | Pastarnac | 1.500 RON | STEDYAN COM,CERNEA S. MIHAI-ANDREI I.I.,PARHAN COM S.R.L.,DOIMAN COM S.R.L. | — |
| 5 | Telina | 875 RON | AMA FRUCT CP,STEDYAN COM S.R.L.,CERNEA S. MIHAI-ANDREI I.I.,PARHAN COM S.R.L.,DOIMAN COM S.R.L. | — |
| 6 | Varza | 27.000 RON | — |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
PARHAN COM SRL CUI RO 4491776
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.