Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Contract de achiziție publică de servicii: Implementare portal servicii online către cetățeni, integrare fluxuri în sistemul informatic actual, dotare echipamente, asigurare semnături electronice, actualizare web www.zalausj.ro, în cadrul implementării proiectului ,,SPECIAL ZALĂU-Servicii Publice Electronice de Calitate și Integrate pentru Administrația Locală din Municipiul Zalău”
- Număr anunț
- CN1009753
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
- Cod CPV
- 72262000-9 · Servicii de dezvoltare software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.578.514 RON
- Valoare atribuită
- 1.575.453 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 13.03.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1016285
- Termen limită
- 15.04.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 051-117582
- Documentație de atribuire
- DF1042395
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818
Asociați 1
INDECO SOFT SRL CUI RO 12960504
Valoare atribuită
1.575.453 RON
din 1.578.514 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 3.061 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.