Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Servicii de proiectare faza PT+DE si lucrări de executie aferente proiectului: "MODERNIZARE STRAZI IN ORASUL FIENI ETAPA I -STRADA LT. VIRGIL NEGOESCU, STRADA IALOMICIOAREI, STRADA IZVOARELOR, STRADA PODISORULUI, STRADA DR. NICOLAE STEFANESCU, STRADA STADIONULUI, STRAZI LATERALE ING. AUREL RAINU, STRADA BEREVOIESTI"

Număr anunț
SCN1039680
Autoritate contractantă
ORASUL FIENI (PRIMARIA) (CUI 4280310)
Furnizor / câștigător
G&M ROAD BUILDING ENGINEERING SRL (CUI 30597041)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.387.515 RON
Valoare atribuită
5.365.403,94 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
14.03.2019 17:37
Anunț de atribuire
SCNA1016733
Termen limită
15.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1043030

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
SOS SERVICE SRL CUI RO 2995939

Valoare atribuită

5.365.403,94 RON

din 5.387.515 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 22.111,06 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.