Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

EXECUȚIE IMOBIL - DISPENSAR IN LOCALITATAEA CHEIA, COMUNA GRADINA, JUDEȚUL CONSTANȚA

Număr anunț
SCN1039675
Autoritate contractantă
COMUNA GRADINA (PRIMARIA GRADINA) (CUI 17093977)
Furnizor / câștigător
TIM'S TIME SRL (CUI 27395719)
Cod CPV
45215100-8 · Lucrari de constructii de cladiri pentru servicii sanitare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.890.916,30 RON
Valoare atribuită
1.872.059,21 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
14.03.2019 16:53
Anunț de atribuire
SCNA1015257
Termen limită
29.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1042971

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
TIM'S TIME SRL CUI RO 27395719
Asociați 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

1.872.059,21 RON

din 1.890.916,30 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 18.857,09 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.