Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,4% sub estimat
Execuția lucrărilor de modernizare a drumurilor de acces agricole, în localitatea CHIOCHIȘ în cadrul proiectului “MODERNIZAREA INFRASTRUCTURII RUTIERE AGRICOLE IN COMUNA CHIOCHIS JUDETUL BISTRITA-NASAUD”
- Număr anunț
- SCN1039665
- Autoritate contractantă
- Comuna Chiochis (CUI 4730580)
- Furnizor / câștigător
- LUCRARI DRUMURI SI PODURI SA (CUI 571198)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.617.658,93 RON
- Valoare atribuită
- 4.276.591,34 RON 7,4% sub estimat
- Data publicării
- 14.03.2019 15:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1019156
- Termen limită
- 24.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042790
Documente
Documentația de atribuire
- 6. Formulare-semnat.pdf.p7s
- 7. Model contract-semnat.pdf.p7s
- 8. Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1042790.pdf
- PT, parte scrisa, parte desenata, liste cantitati-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LUCRARI DRUMURI SI PODURI SA CUI RO 571198
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MIRON-CONSTRUCT SRL CUI 14598991
Valoare atribuită
4.276.591,34 RON
din 4.617.658,93 RON estimat
7,4%
Adjudecat la 92,6% din estimat · economie 341.067,59 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.