Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,7% sub estimat

Achiziţie carburanţi

Număr anunț
SCN1039660
Autoritate contractantă
Orasul Cugir (CUI 5146873)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
202.125,93 RON
Valoare atribuită
180.403,20 RON 10,7% sub estimat
Data publicării
14.03.2019 14:36
Anunț de atribuire
SCNA1014973
Termen limită
26.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1042800

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

180.403,20 RON

din 202.125,93 RON estimat 10,7%

Adjudecat la 89,3% din estimat · economie 21.722,73 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.