Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat
Execuție lucrări pentru proiectul „Rețea canalizare și stație de epurare a apelor uzate menajere în localitatea Cornereva, Județul Caraș-Severin” – Rest de executat
- Număr anunț
- SCN1039653
- Autoritate contractantă
- Comuna Cornereva (CUI 3227742)
- Furnizor / câștigător
- DIMEX-2000 COMPANY SRL (CUI 13027407)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.290.291 RON
- Valoare atribuită
- 3.240.282,06 RON 1,5% sub estimat
- Data publicării
- 14.03.2019 13:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1024270
- Termen limită
- 05.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042873
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Model ctr. Cornereva AFM.doc.p7s
- 2. Formulare - executie.docx.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1042873.pdf
- liste cantitati 1.zip.p7s
- liste cantitati 2.zip.p7s
- liste cantitati 3.zip.p7s
- liste cantitati 4.zip.p7s
- PARTEA SCRISA CANALIZARE CORNEREVA.pdf.p7s
- PLANSE PARTE 1.zip.p7s
- PLANSE PARTE 2.zip.p7s
- PLANSE PARTE 3.zip.p7s
- PLANSE PARTE 4.zip.p7s
- PLANSE PARTE 5.zip.zip
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DIMEX-2000 COMPANY SRL CUI RO 13027407
Valoare atribuită
3.240.282,06 RON
din 3.290.291 RON estimat
1,5%
Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 50.008,94 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.