Atribuită
Anunț de participare
Executie lucrari la obiectivul: „Reabilitare strazi: CLF, Poienita tronson 1 si 2 in comuna Turt , judetul Satu Mare”
- Număr anunț
- SCN1039646
- Autoritate contractantă
- Comuna Turt (CUI 3896887)
- Furnizor / câștigător
- PRODEXIMP SRL (CUI 8126900)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.095.534 RON
- Valoare atribuită
- 1.095.529,51 RON
- Data publicării
- 14.03.2019 12:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1016497
- Termen limită
- 04.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042706
Documente
Documentația de atribuire
- 0. referat-semnat.pdf
- 1. parte scrisa-semnat.pdf
- 2. parte desenata-semnat.pdf
- 3. CONTRACT si FORMULARE-semnat.DOCX.p7s
- FisaDate_DF1042706.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PRODEXIMP SRL CUI RO 8126900
Oferta 2
Individuala
Ofertant
IULIA BOSS SRL CUI RO 6783467
Valoare atribuită
1.095.529,51 RON
din 1.095.534 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro