Atribuită
Anunț de participare
“Servicii de proiectare faza PT+ DE+CS+DTAC si executie de lucrari: Reabilitarea si echiparea infrastructurii educationale pentru invatamantul profesional si tehnic si invatarea pe tot parcursul vietii in cadrul: Colegiului Tehnic Mihai Viteazul din Oradea”
- Număr anunț
- CN1009908
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCTORUL SALARD SRL (CUI 112454)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.962.954,60 RON
- Valoare atribuită
- 5.304.537 RON
- Data publicării
- 14.03.2019 11:08
- Anunț de atribuire
- CAN1020252
- Termen limită
- 23.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042754
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini cuprinznd criteriul de atribuire.docx.p7s
- Caiet de sarcini PT+executie Mihai Viteazul.docx.p7s
- Documentatie pentru Licitatii M Viteazul.part1.rar.p7s
- Documentatie pentru Licitatii M Viteazul.part2.rar.p7s
- FisaDate_DF1042754.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
- Propunere contract Mihai Viteazul.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONSTRUCTORUL SALARD SRL CUI RO 112454
Asociați 1
BHPROINV SRL CUI 37676932
Valoare atribuită
5.304.537 RON
din 4.962.954,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro