Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 65,0% sub estimat
Fructe si legume transformate;Legume si fructe în conservă şi/sau la cutie
- Număr anunț
- SCN1039561
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE GATAIA (CUI 4483811)
- Furnizor / câștigător
- ROMICS SRL (CUI 3286722)
- Cod CPV
- 15330000-0 · Fructe si legume transformate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247.373 RON
- Valoare atribuită
- 86.562,30 RON 65,0% sub estimat
- Data publicării
- 14.03.2019 10:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1018827
- Termen limită
- 25.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042667
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 86.562,30 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cereale, cartofi, legume | — | S.C. ROMICS S.R.L. | 49.188,30 RON |
| 2 | Fructe si fructe cu coaja | — | DOIMAN COM S.R.L. | 19.368 RON |
| 3 | Conserve de fructe si gemuri | — | ADCON | 18.006 RON |
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ADCON SRL CUI RO 5189319
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMICS SRL CUI RO 3286722
Valoare atribuită
86.562,30 RON
din 247.373 RON estimat
65,0%
Adjudecat la 35,0% din estimat · economie 160.810,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.