Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat
REACTIVI
- Număr anunț
- SCN1039604
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
- Furnizor / câștigător
- DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL (CUI 28347507)
- Cod CPV
- 24300000-7 · Produse chimice anorganice si organice de baza (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 171.800 RON
- Valoare atribuită
- 170.320 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 14.03.2019 09:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1018531
- Termen limită
- 04.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042640
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL CUI RO28347507
Valoare atribuită
170.320 RON
din 171.800 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 1.480 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.