Atribuită Cumpărare directă

Achizitie de Servicii de inspectie tehnica a automobilelor

Număr anunț
DA34949056
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial de Munca Constanta (CUI 4671785)
Furnizor / câștigător
BLC AUTOHOUSE LEADER SRL (CUI 29354316)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
184,87 RON
Data publicării
01.02.2024 13:46
Data finalizării
02.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,87 RON