Atribuită Cumpărare directă

PAINE+CORN CU VANILIE+MELC CU NUCA

Număr anunț
DA34949237
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC (CUI 28885620)
Furnizor / câștigător
E.L.M. SRL (CUI 1813966)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
690,40 RON
Data publicării
01.02.2024 13:46
Data finalizării
02.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

690,40 RON