Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,4% sub estimat
„Produse chimice - 5 loturi”
- Număr anunț
- SCN1039779
- Autoritate contractantă
- TERMOFICARE ORADEA S.A. (CUI RO31952982)
- Furnizor / câștigător
- DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL (CUI 28347507)
- Cod CPV
- 24311521-5 · Soda caustica (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 145.040 RON
- Valoare atribuită
- 114.000 RON 21,4% sub estimat
- Data publicării
- 15.03.2019 14:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1016772
- Termen limită
- 02.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043073
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - lot 1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini - lot 2.pdf.p7s
- Caiet de sarcini - lot 3.pdf.p7s
- Caiet de sarcini - lot 4.pdf.p7s
- Caiet de sarcini - lot 5.pdf.p7s
- Clauze contractuale.doc.p7s
- FisaDate_DF1043073.pdf
- Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL CUI RO28347507
Oferta 2
Individuala
Ofertant
BRENNTAG SRL CUI RO 10751277
Oferta 3
Individuala
Ofertant
VITALOR CHEM SRL CUI RO5707208
Valoare atribuită
114.000 RON
din 145.040 RON estimat
21,4%
Adjudecat la 78,6% din estimat · economie 31.040 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.