Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 70,2% sub estimat
PICIOARE DIN FONTA PENTRU BANCI
- Număr anunț
- SCN1039775
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
- Furnizor / câștigător
- TURNOMEX PHOENIX SRL (CUI 26745972)
- Cod CPV
- 44470000-5 · Produse din fonta (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630.000 RON
- Valoare atribuită
- 187.800 RON 70,2% sub estimat
- Data publicării
- 15.03.2019 14:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1016137
- Termen limită
- 27.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042968
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI- picioare.doc.p7s
- Clauze contractuale.docx.p7s
- FisaDate_DF1042968.pdf
- Modele de formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TURNOMEX PHOENIX SRL CUI RO 26745972
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
TURNOMEX PHOENIX SRL CUI RO 26745972
Oferta 3
Individuala
Ofertant
UPSS SA CUI RO 3433742
Valoare atribuită
187.800 RON
din 630.000 RON estimat
70,2%
Adjudecat la 29,8% din estimat · economie 442.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.