Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,0% sub estimat
Lucrări de reparații curente drumuri, alei și platforme asfaltate în cazarma 1369-Constanța
- Număr anunț
- SCN1039772
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- ROCKA GENCO SRL (CUI 22367424)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 678.063,04 RON
- Valoare atribuită
- 596.695,44 RON 12,0% sub estimat
- Data publicării
- 15.03.2019 14:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1016565
- Termen limită
- 02.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043141
Documente
Documentația de atribuire
- Antemasuratoare Lucrari asfaltare caz 1369.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Lucrari asfaltare caz 1369.pdf.p7s
- FisaDate_DF1043141.pdf
- Model contract Lucrari asfaltare 1369.pdf.p7s
- modele formulare Lucrari asfaltare 1369.doc.p7s
- Schite asfaltare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROCKA GENCO SRL CUI 22367424
Oferta 2
Individuala
Ofertant
OPAL CONSTRUCT SRL CUI RO 17127522
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
SIGECO TECNIS SRL CUI RO33467097
Asociați 1
SIAR SRL CUI 02807700832
Valoare atribuită
596.695,44 RON
din 678.063,04 RON estimat
12,0%
Adjudecat la 88,0% din estimat · economie 81.367,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.