Atribuită
Anunț de participare
Reparații curente sistem rutier și refacere sistem rutier str. Brăilei – Municipiul Galați
- Număr anunț
- SCN1039770
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- TANCRAD SRL (CUI 8006670)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.163.634,05 RON
- Valoare atribuită
- 18.849.175,90 RON
- Data publicării
- 15.03.2019 14:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1018410
- Termen limită
- 03.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043175
Documente
Documentația de atribuire
- CD 1.part1.rar.p7s
- CD 1.part2.rar.p7s
- CD 2.part1.rar.p7s
- CD 2.part2.rar.p7s
- CD 3.part1.rar.p7s
- CD 3.part2.rar.p7s
- CD 4.rar.p7s
- Contract de lucrari.docx.p7s
- CS Brailei.pdf.p7s
- FisaDate_DF1043175.pdf
- Model formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TANCRAD SRL CUI RO 8006670
Valoare atribuită
18.849.175,90 RON
din 17.163.634,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro