Atribuită
Anunț de participare
Proiectare si executie lucrari de ,,AMENAJARE DRUMURI DE ACCES LA PENSIUNILE TURISTICE, SATUL DE VACANTA VARTOP, JUDETUL BIHOR”
- Număr anunț
- SCN1039768
- Autoritate contractantă
- ORAȘUL NUCET (CUI 4687200)
- Furnizor / câștigător
- DRUMURI BIHOR SA (CUI 10980670)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.329.284,87 RON
- Valoare atribuită
- 1.470.328,59 RON
- Data publicării
- 15.03.2019 14:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1018860
- Termen limită
- 08.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042903
Documente
Documentația de atribuire
- 1.Caiet de sarcini.PDF.p7s
- 3. PROPUNERE DE CONTRACT.pdf.p7s
- 4.Formulare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1042903.pdf
- PARTEA DESENATA STRAZI VARTOP.pdf.p7s
- PARTEA SCRISA VARTOP.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DRUMURI BIHOR SA CUI RO 10980670
Valoare atribuită
1.470.328,59 RON
din 1.329.284,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro