Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,5% sub estimat
Furnizare produse din carne
- Număr anunț
- SCN1039767
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
- Furnizor / câștigător
- DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
- Cod CPV
- 15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 496.600 RON
- Valoare atribuită
- 320.290 RON 35,5% sub estimat
- Data publicării
- 15.03.2019 13:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1016371
- Termen limită
- 03.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042997
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (15)
Estimat: 496.600 RON Adjudecat: 320.290 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Carnati de porc | 36.000 RON | — | |
| 2 | Crenvursti de pui | 14.400 RON | — | |
| 3 | Crenvursti de porc | 46.800 RON | — | |
| 4 | Salam tip Victoria | 60.000 RON | DOIMAN COM S.R.L. | 200.790 RON |
| 5 | Salam de porc | 33.000 RON | — | |
| 6 | Salam de pui | 2.200 RON | Anulat | — |
| 7 | Salam uscat de porc | 38.400 RON | PRESTIGIOSA PRODCOM S.R.L. | 66.280 RON |
| 8 | Ciolan afumat de porc | 39.600 RON | Anulat | — |
| 9 | Costita de porc afumata | 39.200 RON | Anulat | — |
| 10 | Muschi file | 63.000 RON | — | |
| 11 | Sunca presata | 54.000 RON | Cristim 2 Prodcom | 53.220 RON ↓1,4% |
| 12 | Conserva din carne de porc | 14.000 RON | — | |
| 13 | Conserva din carne de vita | 14.000 RON | — | |
| 14 | Pate de pui | 21.000 RON | — | |
| 15 | Pate de porc | 21.000 RON | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PRESTIGIOSA PRODCOM SRL CUI RO 6779601
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
Cristim 2 Prodcom CUI RO 6561703
Valoare atribuită
320.290 RON
din 496.600 RON estimat
35,5%
Adjudecat la 64,5% din estimat · economie 176.310 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.