Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 53,2% sub estimat
Cereale, cartofi, legume, fructe si fructe cu coaja
- Număr anunț
- SCN1039649
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE GATAIA (CUI 4483811)
- Furnizor / câștigător
- DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
- Cod CPV
- 03200000-3 · Cereale, cartofi, legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151.042 RON
- Valoare atribuită
- 70.664,95 RON 53,2% sub estimat
- Data publicării
- 15.03.2019 10:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1018757
- Termen limită
- 27.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042923
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 70.664,95 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cereale, cartofi, legume | — | DOIMAN COM S.R.L. | 45.530,35 RON |
| 2 | Fructe si fructe cu coaja | — | ACVILA | 25.134,60 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
ACVILA SRL CUI RO1071948
Oferta 3
Individuala
Ofertant
S & S DISTRIBUTION 2014 SRL CUI RO33547935
Valoare atribuită
70.664,95 RON
din 151.042 RON estimat
53,2%
Adjudecat la 46,8% din estimat · economie 80.377,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.