Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 41,5% sub estimat

FURNIZARE PERII AUTOMATURATORI

Număr anunț
SCN1039726
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
Furnizor / câștigător
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
Cod CPV
39224200-0 · Perii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300.000 RON
Valoare atribuită
175.582,90 RON 41,5% sub estimat
Data publicării
15.03.2019 10:00
Anunț de atribuire
SCNA1016555
Termen limită
05.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1042889

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Estimat: 300.000 RON Adjudecat: 175.582,90 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 FURNIZARE PERII BUCHER CITYCAT5006 93.000 RON S.C. B.T. BEST TOOLS COMPANY S.R.L. 175.582,90 RON
2 FURNIZARE PERII MERCEDES AXOR FAUN 50.000 RON
3 FURNIZARE PERII BUCHER CITYFANT6000 42.000 RON
4 FURNIZARE PERII DAF 38.400 RON Anulat
5 FURNIZARE PERII NILFISK 76.600 RON Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
CTE TRAILERS SRL CUI RO14269085

Valoare atribuită

175.582,90 RON

din 300.000 RON estimat 41,5%

Adjudecat la 58,5% din estimat · economie 124.417,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.