Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,6% sub estimat

“AMENAJARE LABORATOR DE RADIOTERAPIE CU ENERGII INALTE (proiectare+executie)”

Număr anunț
SCN1039716
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Furnizor / câștigător
COLEN IMPEX SRL (CUI 14388299)
Cod CPV
45215120-4 · Lucrari de constructii de cladiri pentru servicii medicale specializate (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.174.249 RON
Valoare atribuită
10.436.854,67 RON 6,6% sub estimat
Data publicării
15.03.2019 09:05
Anunț de atribuire
SCNA1022412
Termen limită
05.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1042931

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
COLEN IMPEX SRL CUI 14388299
Asociați 4
DAS SRL CUI 1986070
POPAESCU & CO S.R.L. CUI RO 15247573
Oferta 2 Câștigător Asociere
Ofertant lider
COLEN IMPEX SRL CUI 14388299
Asociați 4
DAS SRL CUI 1986070
POPAESCU & CO S.R.L. CUI RO 15247573

Valoare atribuită

10.436.854,67 RON

din 11.174.249 RON estimat 6,6%

Adjudecat la 93,4% din estimat · economie 737.394,33 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.