Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 96,7% sub estimat
Furnizare cartuse de toner si unitati de imagine pentru imprimantele din I.P.J.Timis
- Număr anunț
- SCN1039703
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 490.000 RON
- Valoare atribuită
- 16.112 RON 96,7% sub estimat
- Data publicării
- 15.03.2019 08:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1014891
- Termen limită
- 25.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042836
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini I.P.J. Timis-semnat.pdf.p7s
- Draft Acord Cadru-semnat.doc.p7s
- Draft contract subsecvent-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1042836.pdf
- FORMULARE - IPJ TIMIS-editabil-semnat.docx.p7s
- FORMULARE - I.P.J. TIMIS - pdf.-semnat.pdf.p7s
- FORMULAR OFERTA-semnat.xlsx.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MANOPRINTING SYSTEM SRL CUI RO 18088960
Oferta 2
Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3
Individuala
Ofertant
SKY GROUP SRL CUI RO 16365631
Valoare atribuită
16.112 RON
din 490.000 RON estimat
96,7%
Adjudecat la 3,3% din estimat · economie 473.888 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.