Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Licente software Oracle si suport tehnic necesar functionarii sistemului Oracle eBS
- Număr anunț
- CN1010848
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
- Cod CPV
- 48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 998.954,85 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.04.2019 14:38
- Anunț de atribuire
- CAN1019873
- Termen limită
- 29.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046261
Documente
Documentația de atribuire
- 0864_001.pdf.p7s
- 2643_dd38306d-ac9a-4911-b524-54a96160da1b.xml.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1046261.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- model ct.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Valoare atribuită
998.954,85 RON
din 1.000.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.045,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.