Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat
FURNIZARE COMBUSTIBILI AUTO SUB FORMA DE BONURI VALORICE
- Număr anunț
- SCN1039697
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE VITI VINICOLA MURFATLAR (CUI RO2410643)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84.031 RON
- Valoare atribuită
- 83.284,87 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 15.03.2019 08:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1014487
- Termen limită
- 02.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042972
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- declaratie.pdf.p7s
- FisaDate_DF1042972.pdf
- Formulare.docx.p7s
- proiect contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
83.284,87 RON
din 84.031 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 746,13 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.