Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 64,7% sub estimat
Lucrări de întreținere a drumurilor publice în municipiul Mediaș
- Număr anunț
- CN1009845
- Autoritate contractantă
- Municipiul Medias (CUI 4240677)
- Furnizor / câștigător
- GEIGER TRANSILVANIA SRL (CUI 8844358)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.768.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.156.645,04 RON 64,7% sub estimat
- Data publicării
- 16.03.2019 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1018466
- Termen limită
- 07.05.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 054-123747
- Documentație de atribuire
- DF1042728
Documente
Documentația de atribuire
- 01_Caiet de Sarcini_Lucrari de intretinere drumuri Medias.pdf.p7m
- 02_Anexe CS Acord cadru Lucrari de intretinere drumuri Medias.pdf.p7m
- 03 Liste cantitati Lucrari de intretinere a drumurilor publice in municipiul Medias.pdf.p7m
- Anexa 3 Centralizator cantitati estimate maxime si minime.docx.p7m
- FisaDate_DF1042728.pdf
- FORMULARE Acord cadru Intretinere si reparare drumuri Medias.docx.p7m
- MODEL Acord cadru Intretinere si reparatii drumuri Medias.docx.p7m
- MODEL contract subsecvent Intretinere si reparatii drumuri Medias.docx.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GEIGER TRANSILVANIA SRL CUI 8844358
Valoare atribuită
10.156.645,04 RON
din 28.768.000 RON estimat
64,7%
Adjudecat la 35,3% din estimat · economie 18.611.354,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.