Atribuită Cumpărare directă

Clorura ferica solutie min 40%

Număr anunț
DA34963333
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
KEMCRISTAL SRL (CUI 11390391)
Cod CPV
24312122-5 · Clorura ferica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.450 RON
Data publicării
02.02.2024 13:46
Data finalizării
05.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.450 RON