Atribuită Cumpărare directă

CPV: 66516100-1 Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)

Număr anunț
DA34960309
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA VALCEA (CUI 37210141)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
732,11 RON
Data publicării
02.02.2024 13:46
Data finalizării
05.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

732,11 RON